--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Lenka Humeňajová

Najkrajší pocit som zažila, keď som sa zrazu dokázala zmestiť do môjho, farbou bohatého, starého oblečenia, dokonca aj z čias maturít.

Nikdy predtým v minulosti ma nadváha netrápila, nemôžem povedať, že by som žila nezdravo, ale nezamýšľala som sa nad tým, či je moja strava vyvážená, či mám dostatok pohybu. Už niečo málo po 30-tke som si začala všímať, že moje telo reaguje na môj životný štýl inak, cítila som únavu, vyčerpanosť, bolesť kĺbov. Najväčšiu zmenu na sebe som však spozorovala v čase pandemických opatrení, kedy bol obmedzený pohyb von, trávila som takmer všetok čas doma, trávila som veľa času pred televíziou, začala som sa realizovať vo varení, čo sa čoskoro prejavilo na mojej hmotnosti.

Uvedomujúc si, že moje oblečenie mi začína byť tesné, a že pre zachovanie vlastného dobrého pocitu mi už nestačí schovávať sa do čiernej farby, som sa začala viac hýbať. Mala som svojho trénera v posilňovni, snažila som sa znížiť porcie jedla, ale ručička na váhe sa smerom nadol takmer nepohla. Na sociálnej sieti sa mi objavila reklama na úvodnú konzultáciu výživového poradenstva v Nutriadapt, tak som si povedala, že za skúšku nič nedám. Vedela som, že hlavným motorom chudnutia je strava a pohyb je skôr podporným nástrojom.

Na prvom stretnutí ma príjemne prekvapil profesionálny, seriózny a milý prístup. Celý postup, možnosti a princípy programov mi boli prehľadne vysvetlené. Po komplexnom vyšetrení krvných odberov a po vstupnom dotazníku, ktoré boli konzultované ďalšími odborníkmi mi prišla na našom ďalšom stretnutí veta, ktorú si budem stále pamätať: "Máte ideálne výsledky, vy nemáte dôvod nechudnúť" a to bol asi môj štartér, to správne vnútorné nastavenie. Vybrali mi pre mňa najvhodnejší typ stravy, poskytli informácie ako a koľko a čo mám jesť, aby som získala zo stravy čo najviac živín a vitamínov a zároveň, aby som nehladovala. Prvé 2 týždne som sa držala kalorických tabuliek, gramáže jedla do detailu, postupne som si však začala osvojovať základné princípy správneho stravovania a zistila som, že to boli len drobné zmeny, ktoré má nezaťažovali a úspech narastal každým ďalším stretnutím.

Na mojom polročnom programe som sa každou konzultáciou dozvedela nové informácie ohľadom správneho stravovania, zdravého životného štýlu, dostala som rôzne rady, tipy. Najkrajší pocit som však zažila, keď som sa zrazu dokázala zmestiť do môjho, farbou bohatého, starého oblečenia, dokonca aj z čias maturít. Pozitívne reakcie okolia a rodiny boli už len príjemným spestrením celého tohto procesu.

Odporúčam Nutriadapt všetkými desiatimi každému, kto cíti, že jeho životný štýl potrebuje zmenu a nevie ako začať.

Ďalšie príbehy

Opäť sa cítim dobre
Katarína Švajdová, 42 rokov
S tým, čo som pribrala v tehotenstve, som márne bojovala. Teraz mám o 20 kg menej a chudnem ďalej
Helena Vyvlečková, 47 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment