--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Jana Horváthová

Napriek môjmu ochoreniu štítnej žľazy a užívaniu liekov som schudla 14kg !

-14 kg

K svojej premene som sa rozhodla po mojich narodeninách, kedy som zistila, že som ľahostajná ľuďom, ktorým som najviac pomohla. Povedala som si, A DOSŤ! Teraz som na rade JA!

Hľadala som na nete všelijaké diéty, až sa mi ukázala stránku Nutriadaptu. Vyplnila som dotazník a objednala sa na konzultáciu.

Som človek, ktorý nie práve najlešie dodržiava disciplínu, takže som bola skeptická a aj suma sa mi zdala dosť vysoká. A aby toho nebolo málo, ani deti a manžel mi neverili.

Spočiatku bolo pre mňa ťažké naučiť sa jesť a piť, nakoľko som vďaka mojej profesii (zdravotná sestra) celé dni nič nejedela a tiež som nepociťovala žiadny smäd.

Porcie boli na môj vkus obrovské a mala som problémy to zjesť. Ale povedala som si: Nebuď blbá, vysolila si za to toľké prachy, tak budeš poslúchať!! No a čo sa nestalo, kilečká začali pomaly miznúť. Napriek môjmu ochoreniu štítnej žľazy a užívaniu liekov, z ktorých sa priberá, tie moje šli pomaly dolu.

Som veľmi vďačná pani Ľubke Majerovej za jej profesionálny prístup a rady ako sa stravovať a ako vyberať vhodné potraviny.

A teraz po pol roku, keď ma stretnú ľudia, ktorí ma dlho nevideli, ma vôbec nespoznávajú a to ma teší.

S chudnutím nekončím, osvojila som si tieto návyky a dokázala som mojim neprajníkom a nevercom, že aj taký nedisciplinovaný človek ako ja, to dokáže.

Takže tento program každému vrelo odporúčam a už nikdy nebudem, ako povedala moja dcéra, Mašurko.

 

 

 

Ďalšie príbehy

-12 kg
To, čo skutočne zaberá je Vaša vôľa a rady a pomoc odborníkov.
Mgr. Miroslava Konrádová, 51 rokov
-9 kg
Za 6 mesiacov sa zo mňa stala štíhla, energická a sebavedomá žena
Katarína Tomaníková, 42 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment