--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Oleg Guman

Jedálniček mi bol nastavený tak, aby čo najviac zohľadňoval moje chuťové preferencie, aj časové možnosti

O NUTRIADAPTE som sa dozvedel z reklamy na Instagrame. Vždy som bol, ako sa hovorí, silnejší, a tak som sa rozhodol zaregistrovať a dohodnúť si stretnutie. „Na Vianoce si budete môcť dať kapustnicu aj rezne“, to boli slová, ktoré ma na prvom stretnutí zaujali a začal som počúvať. Som všežravec, ale prevažne mäsožravec ako každý chlap :)

Jedálniček mi bol nastavený tak, aby čo najviac zohľadňoval moje chuťové preferencie, aj časové možnosti. Musel som sa naučiť jesť viac zeleniny, ktorú som jedol aj predtým, ale nie až v takom množstve. Pohyb som mal vždy popri práci alebo v rámci svojich voľnočasových aktivít. Nechodil som nikde do posilňovne, lebo viem, že by to nebolo pre mňa prirodzené.  Doprajem si všetko, len už nie v takej miere ako kedysi. Moje telo zareagovalo na zmenu jedálnička a uvedomil som si, že už nepotrebujem jesť v takom množstve a také potraviny ako predtým. Moje výsledky by mohli byť omnoho lepšie, ale už by ma to veľmi obmedzovalo a dlhodobo by som to neudržal. Bolo mi povedané, že nestačí len schudnúť, ale základom je udržať si hmotnosť.

Ak sa v tomto príbehu vidíte aj vy, odporúčam začať s NUTRIADAPTOM. Ja viem, každý si povie, že je to náročné, že na to nemá čas. Verte mi, okolie Vám možno nebude dávať podporu, ale nakoniec im vytriete zrak, ako ste sa zmenili. Potom sa Vás začnú vypytovať, ako sa vám to podarilo.

Jedno si treba uvedomiť: „Chlapi, robíme to pre svoje zdravie, to je jasné, ale treba myslieť aj na rodinu, blízkych a známych, že nemôžeme donekonečna v dnešnej uponáhľanej stresovej dobe takto fungovať. Strach, pohodlnosť, ego hodiť za hlavu a začať iba správne jesť a piť.“ Práve tie naše chlapské jedlá a pivo, ktorých som sa nechcel vzdať, si občas dám, ale už zďaleka nie v takom množstve ako kedysi. Aj napriek tomu to ide dole :)

Ďalšie príbehy

Upravil sa mi tlak a cukor
Ivan Hudec, 79 rokov
Ide to aj so zníženou funkciou štítnej žľazy
Zuzana Salanciová, 39 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment