--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Jitka Zápotočná

Doteraz sa mi podarilo schudnúť 26 kg

-26 kg

Dobrý deň, volám sa Jitka, bývam v BA Petržalke a rozhodla som sa napísať môj príbeh o chudnutí.

Počas môjho života som viackrát bojovala s nadváhou, najmenej som mala 58 kg a najviac 108 kg .Pri 108 kg som zistila, že sa mi zhoršuje zdravotný stav s kĺbmi a s chrbticou, dokonca v roku 2020 som absolvovala operáciu chrbtice, nakoľko bolesti boli už neúnosné. Na zdravotné stredisko Fedinova 9 chodím k svojím lekárom a tam som si všimla oznam Nutriadaptu o zmene životného štýlu, chudnutí a zdravej strave. V októbri 2019 som navštívila poradňu Nutriadaptu, ktorú navštevujem doteraz a podarilo sa mi schudnúť 26 kg. Toto chudnutie sa rodilo ťažko, ale pevná vôľa, zlepšený zdravotný stav a cieľ, ktorý som si na začiatku dala, mi pomohli. Samozrejme mi pomohli rady a recepty pani Svetlany. Celé chudnutie je o mne ako veľmi chcem zmeniť životný štýl. Mne sa osvedčila pevná vôľa, potraviny s nízkym glykemickým indexom a pohyb, akýkoľvek, len nech je a určite dosiahnete svoj cieľ. Držím palce vo Vašom úsilí.

S pozdravom Jitka

Ďalšie príbehy

-31 kg
Dnes som ľahšia o 31 kg a je to super pocit!
Darina Mondeková, 46 rokov
-8 kg
Úpravou stravy k odbúraniu zdravotných problémov
Svetluša Gaborová, 63 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment