--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Anna Demianová

Cítim sa skvele a dostávam veľa komplimentov od kolegov a rodiny ako dobre vyzerám.

Už od malička som mala rada jedlo a ako dieťa som nebola chudá, skôr naopak. Počas puberty som veľmi pribrala, za 3 mesiace som mala na váhe +15 kg. Časom som si povedala, že nemôžem takto vyzerať a skúšala som rôzne diéty, avšak žiadny efekt sa neukázal. Schudla som, pribrala som, schudla, pribrala.... a takto stále dookola. Narastajúca hmotnosť mi však časom začala prekážať.

Povedala som si DOSŤ, som mladá baba a nemôžem takto vyzerať. Na internete som náhodou videla reklamu na NUTRIADAPT a zaujalo ma toľko dobrých recenzií ako sú ľudia spokojní a povedala som si, že to stojí za vyskúšanie. Za vyskúšanie predsa nič nedám a nakoniec SA MI TO OPLATILO.

Zo začiatku som sa bála, čo si počnem bez svojich obľúbených jedál, no poradkyňa mi vysvelila, že nie je nutné úplne sa vzdať jedál, ale je potrebné zvoliť vhodný druh potravín.

Vďaka NUTRIADAPTu a špecialistke Ľubici Majerovej som schudla 15 kg. Som im veľmi vďačná a cítim sa lepšie, skvele a dostávam veľa komplimentov od kolegov a rodiny, ako dobre vyzerám.

Zdravá strava sa stala mojou záľubou. Schudla som aj kvôli pohybu v prírode a cvičeniu. Pohyb mám veľmi rada, najmä čas trávený v prírode. Je to pre mňa odreagovanie sa od práce a všetkého negatívneho. Veľkou oporou mi bola moja teta Jarka.

Najvia ma však baví, keď vidím v obchode nejaké oblečenie, ktoré majú iba v menších veľkostiach a ja vojdem do kabínky a s ľahkosťou do takéhoto oblečenia vhupnem. Vtedy si vždy poviem, že už nikdy viac nechcem mať tých schudnutých 15 kilogramv späť na sebe.

A určite by som to odporučila každému, aby to vyskúšal. 

Ďalšie príbehy

Ako som sa už nemohla na seba pozerať...
Iveta Kozáková, 59 rokov
Upravil sa mi tlak a cukor
Ivan Hudec, 79 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment