--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Alena Baránková

Dá sa to aj po menopauze

-15 kg

Tento systém stravovania mi absolútne vyhovuje

Na začiatku môjho príbehu je menopauza. Dovtedy som bola vždy pomerne útla, nosila som veľkosť 36, neskôr 38. Ale s príchodom menopauzy sa kilá nenápadne začali na mňa „lepiť“. Ani som si to nejako extrémne neuvedomovala a zrazu som pri mojej výške 163 cm vážila 76 kg. Keďže mám sedavé zamestnanie a cievna lekárka mi kvôli prekonanej trombóze zakázala cvičenie v posilňovni, tak som hľadala cestu, ako sa začať správne stravovať, aby to nebola diéta. Diéty som nikdy nedržala a nemienila som s tým začínať. Tak som pátrala po internete a narazila som na stránku NUTRIADAPT. Zaujali ma reálne príbehy ľudí, ktorí si týmto programom prešli a rozhodla som sa, že to vyskúšam. Mojim anjelom sa stala pani Majerová z NUTRIADAPT Trnava, ktorá mi nastavila jedálny lístok tak úžasne, že jedlá sú jednoduché, chutné a pri stravovaní 5x za deň nikdy nie som hladná. Keby mi to niekto bol povedal, asi by som ani neverila, že bez hladovania sa dá za 6 mesiacov schudnúť 15 kíl. Pre mňa je to úžasná skúsenosť, pretože to nie je program, pri ktorom by som ledva čakala na deň kedy skončí. V podstate som si ani neuvedomila, že už ten polrok prešiel a pokračujem v nastavenom stravovaní naďalej. Nepovažujem to za žiadne obmedzenie, naopak, tento systém stravovania mi absolútne vyhovuje. Bez pomoci pani Majerovej by som to však nikdy nedokázala a za to jej ešte raz veľmi pekne ďakujem.        

Ďalšie príbehy

-16 kg
Úpravou stravy dosiahnete svoj CIEĽ – úbytok na hmotnosti bez hladovania
Viera Masárová, 54 rokov
Najhoršie bolo, že som si pomaly prestala dôverovať
Helena Vyvlečková, 45 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment