--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Tatiana Chekushkina

Nutriadapt zmenil môj život!

-14 kg

Od mala som snívala o štíhlej postave. Vyskúšala som rôzne diéty, ale nikdy nič nepomohlo. A aj keď som schudla, po nejakom čase sa všetky schudnuté kilogrami vrátili späť.

Po druhom tehotenstve moja hmotnosť neskutočne stúpla hore, už to nebolo iba pár kg navyše, s ktorými som dokázala žiť ďalej. Pridružili sa aj zdravotné problémy, ťažko sa mi chodilo a boleli ma kosti, tabletky ani krémy nepomáhali. Ortopéd mi povedal, že mám slabé kosti a ťažko znášajú tých 15kg navyše. Vážila som vtedy 78 kg. V ten deň som sa rozhodla, že treba niečo robiť. Začla som sa obmedzovať, zmenila som stravu. Aj som schudla, ale non stop som mala problém — HLAD. To je to hlavné, čo Nutriadapt zmenil. Naučila som sa jesť správne veci, necítila som HLAD a schudla som. Dokonca som niektoré porcie nedokázala ani zjesť, poradili sme si aj s chuťami na sladké. Samozrejme, že treba aj zamakať, ale v Nutriadapte Vám poradia s každým problémom. Zmení to vás štýl života, všetko. Som zdravá, chudá a šťastná. Ďakujem!

Ďalšie príbehy

-10 kg
Najpozitívnejšia je radosť z jedenia bez výčitiek!
Andrea Nagyová, 27 rokov
-7 kg
Znova si môžem obliecť všetko, čo mám v šatníku
Jozefína Šottníková, 51 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment