--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Stanislava Behilova

Schudla som 29 kg a zdravotný stav sa mi postupne upravuje

-29 kg

Volám sa Stanislava, pochádzam v Petržalky, mám 59 rokov.

Počas môjho života som viackrát bojovala s nadváhou, najprv kvôli zle pracujúcej štítnej žľaze, neskôr kvôli zlej životospráve – jedla som len 2x denne a mala som málo pohybu. Až som sa opätovne vyšplhala na 122kg a zhoršil sa mi aj zdravotný stav. Najzávažnejšia bola rakovina obličky, po operácii som sa rozhodla vyhľadať odborníkov na výživu, ktorí by mi pomohli schudnúť.

Počas môjho života som najviac pribrala na 122kg a pri kontrolovaní stravy a chudnutí som sa dostala na 88kg a po určitom čase som znova začala priberať.  

Pomocou výživovej poradkyne Svetlanky, ktorá mi pripravila jedálniček zosúladený so všetkými mojimi diagnózami a aby som aj chudla, som sa dostala od 2/2020 z hmotnosti 122kg na váhu 93kg. Teraz jem 5x denne, pijem 3l vody, veľa chodím, bicyklujem a neužívam žiadne podporné prípravky na chudnutie. Som oveľa vitálnejšia a mám väčšiu chuť do života. Zdravotný stav sa mi postupne upravuje a preto som rozhodnutá v nastúpenej ceste pokračovať.

Chcem poďakovať výživovej poradkyni Svetlanke, konzultácie so ňou boli a sú pre mňa veľmi dôležité. Počas celej doby ma usmerňovala, kontrolovala a mohla som sa na ňu kedykoľvek obrátiť. Tieto konzultácie považujem za veľmi dôležité, bez nich by som to nezvládla a sú pre mňa natoľko dôležité, že som sa po pol roku rozhodla zaplatiť si konzultácie na ďalšie obdobie. 

 

Vždy keď sa ma niekto opýta, ako to, že som tak dobre veľa schudla, s hrdosťou a neskonalou vďačnosťou poviem „to vďaka výživovej poradkyni z Nutriadaptu“ a samozrejme aj s účasťou mojej pevnej vôle. 

Budem sa snažiť pokračovať a dostať sa k svojej pôvodnej hmotnosti, 70 kg, čo najbližšie.

Ďalšie príbehy

Na začiatku som mala o 25 kíl navyše, teraz sa môj život zmenil o 180°!
Alena Nekvapilová, 55 rokov
-15 kg
Treba iba chcieť, naučiť sa plánovať a zvyknúť si na „nový život“
Emilia Múdra, 40 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment