--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Barbora Tesárová

Objavila som pre mňa nové potraviny, úpravy mäsa a kombináciu rôznych jedál

V priebehu rokov 2021 a 2022 som zažívala v práci veľa stresu, asi aj kvôli tomu som naberala na hmotnosti, až som sa dostala k hranicu 65 kg pri mojej výške 161 cm. Vždy som rada športovala - behala a užívala si jazdu na bicykli, s dcérou tancovala pri aerobiku. Vtedy som zistila, že sa mi horšie dýcha a bolia ma kolená. Vo veku, keď som si myslela, že by sa ma tieto problémy ešte nemali týkať! Premýšľala som, aká je pre mňa tá najlepšia diéta, cvičila som, ale moja hmotnosť sa smerom dole ani nepohla. Zrazu som našla NUTRIADAPT. Dodala som si odvahu a objednala som sa na osobnú konzultáciu.

Od začiatku sa mi páčil ľudský prístup slečny, ktorá sa ma ujala. Na základe merania a váženia, a tiež prebrania mojich aktivít a spôsobu stravovania, som získala ďalšie informácie o svojom tele a tiež kuchárku na mieru, podľa ktorej som ladila svoj jedálniček počas asi 10 mesiacov našej spolupráce. Objavila som ďalšie potraviny ako avokádo, bulgur, nové úpravy mäsa a kombinácie rôznych jedál a hlavne optimálne porcie a pravidelnosť v strave, ktorá mi vyhovovala a mohla som ju dodržiavať. Zmenu v jedálničku som doplnila pravidelnými rýchlymi prechádzkami alebo behom, pridala som spinning a tabatu a teraz môžem povedať, že som závislá od endorfínov, ktoré si týmito aktivitami vyrobím. Moji traja psy sú nadšení, že ich beriem von na dlhšie prechádzky.

 

Tým, že som za necelý rok schudla 10 kg, mala som dôvod úplne obmeniť šatník. Dostala som sa na hmotnosť, ktorú som mala na vysokej škole. A tiež pred tým, než som mala naše tri deti, ktoré našťastie tiež rady športujú. Spoločne jazdíme na bicykloch, keď je príležitosť lezieme po skalách alebo sa potápame. Mám radosť, že sa mi vrátila chuť športovať a nebolia ma kĺby. Mám celkom náročné zamestnanie, takže športovú aktivitu ako relax vyhľadávam veľmi rada a pravidelne.

Ďalšie príbehy

Konečne sa nezadýchavam a cítim sa dobre
Rastislav Rabik, 47 rokov
Cítim sa lepšie, vyzerám lepšie a som spokojný!
Vladimír Kohút, 39 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment