--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Dávid Kutej

Bál som sa, či nejde o ďalšiu diétu v prášku

Už od malička som bol vždy trochu bacuľatejší, niekedy viac, niekedy menej. Pred rokom a pol sa to vymklo spod kontroly a zmena zamestnania na veľmi stresujúce a sedavé mala za následok rapídne navýšenie hmotnosti. Vo veku 23 rokov som vážil niečo málo cez 110 kg. Začal som sa zadýchavať aj pri obyčajnej chôdzi, bol som neustále vyčerpaný, nemohol som spať a moja dobrá nálada ma začala pomaly opúšťať. Vedel som, že musím zhodiť a zmeniť svoj životný štýl. Vo svojom veku som chcel sršať energiou, elánom a mladosťou, a nie nariekať ako človek na pokraji života.

            Ale ako to dokázať, keď všetky moje predchádzajúce pokusy o redukciu hmotnosti plávali ako sekerka ku dnu? Vedel som, že potrebujem pomoc odborníka, pretože keď si nie som istý, ako určitú vec robiť na 100% a čo najefektívnejšie, tak sa pre tú vec nedokážem nadchnúť a nebaví ma to, teda to čoskoro stroskotá.

Zo všetkých ponúk na internete mňa NUTRIADAPT zaujal najviac. Samozrejme som bol veľa skeptický a čakal som niečo na spôsob diét v prášku, ale povedal som si, že tomu šancu dám. Po prvej konzultácii s nutričným špecialistom pánom Soľničkom som vedel, že toto je tá zmena v jedálničku a v životnom štýle, ktorú chcem urobiť, pretože do seba nemusím pchať rôzne doplnky stravy, nemusím byť závislý na predražených drinkoch, apod. Išlo jednoducho o to, čo si kúpite v každom obchode (za mňa Billa, Lidl). Nehovorím, že začiatky neboli zložitejšie. Ale pán Soľnička bol perfektnou oporou a dosť mi pomáhal. Hlavne to, čo ma najviac motivovalo, boli výsledky a celkové zlepšenie nálady, spánku a trávenia, čo sa dostavilo veľmi rýchlo. Áno, človeku koľkokrát do cesty padli prekážky, ale ten pocit z kvalitnej stravy, cvičenia a hlavne pochvaly okolia sú ťažko návykové. Som veľmi rád, že som tento krok urobil, zmenilo mi to život a otvorilo nové možnosti. Hlavne viem, že keď sám chcem, tak to dokážem a nič ma nezastaví. "Zatiaľ som za 10 mesiacov schudol 21 kg.

Ďalšie príbehy

Začala som chudnúť sama, ale veľmi mi to nešlo
Monika Vlčková, 44 rokov
Tlak sa mi vrátil do normálu a omladol som o 10 rokov
Martin Bartys, 42 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment