--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Andrea Horáková

Čo robiť, keď rada jem a ak som nervózna, pridám si jedlo navyše?

Rozhodnutie prihlásiť sa do programu NUTRIADAPT padlo v čase, keď som nebola spokojná so svojou hmotnosťou, a potom, čo som sa neúspešne pokúsila schudnúť iba pravidelným cvičením v posilňovni.

Keď sa výsledok pri cvičení nedostavoval, začala som hľadať pomoc na internete. Zistila som, že je potrebné obmedziť príjem energie z jedla a dať ho do súladu s výdajom. Ale ako to urobiť, keď rada jem a ak som nervózna, ešte si niečo pridám navyše? Potom som našla reklamu na NUTRIADAPT. Pristupovala som k tomu skepticky asi aj preto, že som nepoznala nikoho z okolia, kto by niečo také vyskúšal. Tiež som mala strach, aby  nešlo o zázračnú metódu na chudnutie, kde len zaplatím a výsledok bude nulový. Na NUTRIADAPT ma najviac zaujalo to, že išlo o úpravu jedálnička pod dohľadom odborníka s prihliadnutím na individuálne potreby. Preto som sa prostredníctvom odkazu prihlásila. Aby som mala nejaké objektívne hľadisko, vzala som so sebou aj manžela, ktorý chcel v tom čase pár kilogramov schudnúť. Musím povedať, že nebyť jeho, tak ja sama by som sa na túto cestu nevydala.

Už pri prvej návšteve NUTRIADAPT, keď som mojej poradkyni opisovala, čo všetko cez deň zjem, som si uvedomila, že toto nie je strava, pri ktorej sa dá schudnúť alebo aspoň udržať hmotnosť. Po rozhovore sa začal celý proces, kedy sme spolu s poradkyňou vytvorili prvý jedálniček. Výborné bolo aj to, že som si mohla zvoliť počet jedál za deň a aj to, že všetky vybrané recepty vyzerali naozaj dobre. Keď sme potom s manželom naplánovali jedlá vždy na celý týždeň, išlo to už s chudnutím takmer samo. Jedla som presne určené porcie a už po pár dňoch začala hmotnosť postupne klesať. Prekvapením pre mňa bolo aj to, že som nebola počas dňa hladná. S poradkyňou sme ešte v priebehu šiestich mesiacov dvakrát rozšírili môj jedálniček a nakoniec som schudla 10 kg, čo prekonalo aj moje pôvodné optimistické očakávania.

 

Ďalšie príbehy

Veľa nových chutných jedál a kilogramy šli samy dole
Michaela Pařízková, 43 rokov
Dopriať svojmu telu to, čo potrebuje - o tom je chudnutie
Barbora Šebeková, 27 rokov
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment