O krok napred pred súpermi

Žiadne reči! Športový výkon je až z 30 % ovplyvnený výživovým plánom. Ak ste naozaj športovec, tak viac už vedieť nepotrebujete. Príďte za našimi výživovými špecialistami, oni si to už s vami vyladia.*

Špeciálny program pre športovcov

Organizmus vystavovaný opakovanej športovej záťaži vykazuje celú radu špecifík. Preto máme pripravený špeciálny program, ktorý pomáha športovcom k lepšiemu výkonu aj zdraviu. Program pre športovcov spracovávajú len výživoví špecialisti, ktorí majú dostatočné skúsenosti a potrebné vzdelanie.*

Prémiové doplnky

U nás máte k dispozícii prémiové potravinové doplnky a potraviny, ktorých sme výhradným distribútorom pre SR. Výrobky tejto spoločnosti patria k úplnej špičke na trhu, kedy samotným výrobcom je garantovaná účinnosť.

* Rôzni ľudia majú rôzne výsledky.

Základná diagnostika a konzultácia

Tu štartujeme. Zistíme, ako na tom ste, čo potrebujete, kde je vaše slabé miesto. Analyzujeme základné údaje, ktoré nám poskytnete a navrhneme cestu ako ďalej.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre užitie v zdravotníctve. Presné výsledky sú absolútnym základom k pochopeniu fungovania organizmu.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista s odbornosťou na športovú výživu vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť body, ktoré povedú k lepšiemu pochopeniu vašej situácie.

Odporúčania, možnosti riešenia

Získate základné odporúčania ako postupovať ďalej, ale kvôli tomu športovci do NUTRIADAPT nechodia. V prvom rade sa dozviete o našich výživových programoch a systéme fungovania našej metabolickej diagnostiky. Vy sa potom rozdhodnete, či je to cesta pre vás.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment