Dajme šancu našim deťom

Nadváha, obezita, prípadne podvýživa či iné problémy s výživou, sú dnes fenoménom aj medzi deťmi čo potvrdzujú štatistiky nadváhy a obezity. Len asi každé štvrté dieťa trpiace nadváhou má v dospelosti šancu mať normálnu váhu. A to je hlavný dôvod, prečo sme pripravili špeciálny program pre deti. Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.*

Starostlivosť, vedenie a podpora

Naši výživoví špecialisti sú špeciálne školení, aby vás a vášho potomka správne previedli celým programom NUTRIADAPT, na jeho konci je vytúžený výsledok. Vedenie programu s deťmi je úplne iné ako ostatné služby, a tak kladieme dôraz na maximálnu mieru porozumenia a prakticky využiteľné návody a odporúčania.*

Starostlivosť zdarma

Vieme, že stravovanie detí je ovplyvnené hlavne rodičmi. Preto sme pripravili zvýhodnenú ponuku. Vstúpte do jedného z našich programov priamo vy, ako rodič - vášmu dieťaťu dáme celú starostlivosť zdarma, a to v rovnakom rozsahu, ako náleží aj vám.

* Rôzni ľudia majú rôzne výsledky.

Základná diagnostika a konzultácia

Aby ste sa mohli správne rozhodnúť, potrebujete dostatok kvalitných informácii. Množstvo dôležitých informácii sa dozviete u nás približne počas jednej hodiny. Príďte so svojím potomkom včas a dajte mu šancu na pevnejšie zdravie a lepší život.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika zloženia organizmu

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesinálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre využitie v zdravotníctve. Zistíme tak základnú úroveň problému, ktorý následne budete so svojim dieťaťom riešiť.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami a vaším dieťaťom sa pokúsi nájsť optimálne riešenie tak, aby bolo atraktívne pre vašu dcéru či syna, a zároveň, aby bolo únosné pre vás samotných.

Odporúčania, možnosti riešení a jedálniček

Na záver vám dáme vzorový jedálniček, ale hlavne získate základné odporúčania a možnosti a plán riešení. Potom už sa musíte rozhodnúť sami, aj keď tu je to veľmi náročné, nerozhodujete sa predsa len sami za seba.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment