Zdravie vďaka správnej hmotnosti

Všetko musí byť v rovnováhe. Dokonca aj telesný tuk je potrebný, aj keď zo všetkých strán počujeme, ako sa ho zbaviť a odbúrať ho. Tuk ale plní v organizme celú radu dôležitých funkcií, ktoré sú pre nás životne dôležité. Ak bojujete s nízkou hmotnosťou, môže to pre vás znamenať celú radu zdravotných komplikácií, preto je dôležité telu pomôcť kvalitným stravovacím plánom.*

Diagnostika

Základný mix diagnostických metód nám umožní stanoviť primárne odporúčania a ponúknuť optimálnu cestu k dosiahnutie vašich cieľov.

Sme v tom s vami

Opakované konzultácie a monitorovanie výsledkov dávajú šancu každému, kto to so sebou myslí vážne. My sme pripravení vám pomôcť. Staneme sa vaším trénerom pri ceste za lepším zdravím.*

* Rôzni ľudia majú rôzne výsledky.

Základná diagnostika a konzultácia

Dodajte si odvahu a prídite do NUTRIADAPT zistiť svoj stav. Sme si istí, že vás prekvapíme našimi možnosťami aj ojedinelým systémom.

Pripravíme pre vás

Základná diagnostika a zloženie organizmu.

Diagnostiku vykonávame zásadne na profesionálnych prístrojoch Tanita, certifikovaných pre použitie v zdravotníctve. Presnosť meraní je pri preberaní na váhe absolútne kľúčová.

Odborná konzultácia

Náš výživový špecialista vyhodnotí výsledky meraní a pri následnej konzultácii s vami sa pokúsi nájsť riešenie problémov, s ktorými ste k nám prišli.

Odporúčania, možnosti riešenia

Na záver vám navrhneme základné odporúčania a možnosti, ako je možné situáciu riešiť práve v NUTRIADAPT. Potom už sa musíte rozhodnúť sami.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment