Snívate o vlastnej klinike vo vašom meste?

Analýza črevného mikrobiómu

Črevný mikrobióm je pojem zahŕňajúci všetky mikroorganizmy osídľujúce ľudská črevo. Jeho zloženie môžeme ovplyvniť faktormi, ako sú strava, životné prostredie či užívanie liekov. Mikrobiálna rovnováha je zásadná pre správne fungovanie organizmu, pretože má vplyv napríklad na to, či sa u nás prejaví niektoré ochorenie. Už starogrécky lekár Hippokrates tvrdil, že "každé ochorenie začína v črevách". Nemožno zanedbať ani vplyv mikrobiómu na psychiku, pretože mikrobióm špecificky komunikuje s naším mozgom.

Najnovšie štúdie potvrdzujú, že mikrobióm ovplyvňuje aj naše chute. Jednotlivé baktérie vyvolávajú cielene chuť na potravu, ktorá je pre nich ideálnym médiom. Ľudia s nadváhou sa tým dostávajú do začarovaného kruhu - majú zvýšenú chuť na nezdravé jedlo, ktorého konzumácia vedie k ďalšiemu rastu podielu zlých baktérií.

Spoznajte, ako mikrobióm ovplyvňuje konkrétne vaše telo. Naša unikátna metóda založená na molekulárno-biologickej analýze 4 vybraných bakteriálnych skupín odhalí, či práve u vás nespôsobujú baktérie neschopnosť chudnúť a či vám nehrozia niektoré choroby. Na základe analýzy sme potom schopní navrhnúť pre vás vhodné riešenie.

Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment