--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---
Upozornenie na stiahnutie výrobku BELLY CARE z predaja
 

Posilňujúce smoothie

3. 5. 2017 | 5163 Zhliadnutie
2
porcie
10
minút
obtiažnosť
1198 kJ / porcia

Voňavá vanilka, antioxidačné čučoriedky a banán pre dobrú náladu. To je tá pravá kombinácia, ktorú potrebujeme po zime, keď jar stále neprichádza.

Postup

Kefírové mlieko nalejeme do mixéra. Pridáme čučoriedky a na malé kúsky nakrájaný banán. Vanilku pozdĺžne rozrežeme a špicatým nožom vyškriabeme semienka. Pridáme do mixéra. Mixujeme do hladkej konzistencie. Ak chceme navýšiť energetickú a výživovú hodnotu nápoja, prisypeme ešte odmerku SMART SHAKE s príchuťou vanilky alebo banánu. Ak sa vám smoothie bude zdať príliš husté, zrieďte si ho rastlinným mliekom.

Niečo navyše:

Ak chcete svoj kokteil nutrične aj chuťovo obohatiť, pridajte si do neho SMART SHAKE, ktorý dokáže nahradiť 1 - 2 jedlá za deň. Do tela dodáva všetky potrebné živiny, vitamíny aj minerálne látky. Presne to, čo po zime potrebujeme. Uspokojí všetky vaše chute, zasýti a pomôže vám kontrolovať príjem energie v ďalších jedlách.

Suroviny

100 g čučoriedok
1 banán
750 ml kefírového mlieka
vanilka (prášok alebo semienka z ½ struku)
mäta
prípadne 1 odmerka doplnku stravy SMART SHAKE - vanilka / banán

2 porcie | doba prípravy 10 minút | 1198 kJ / 286 kcal

Ďalšie zaujímavé recepty

8
porcií
70
minút
obtiažnosť
1411 kJ / porcia
4
porcie
30
minút
obtiažnosť
941 kJ / porcia
4
porcie
120
minút
obtiažnosť
1723 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí
a vitamínový doplnok na posilnenie imunity zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment