--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Lahodná strecha zo sušienok SMART BREAK

28. 5. 2019 | 4232 Zhliadnutie
8
porcií
10
minút
obtiažnosť
1015 kJ / porcia

Aj maškrtiť sa dá zdravšie. Vyskúšajte pre tento recept naše sladké sušienky SMART BREAK. Tvaroh a kyslá smotana s čerstvým ovocím a šikovné ruky z nich urobia nielen krásnu, ale aj osviežujúce desiatu alebo dezert.

Postup

Pripravíme si krém. Vyšľaháme tvaroh, kyslú smotanu, domáci vanilkový cukor, kôru z polovice citróna, 2 odmerky proteínu vanilka alebo kakao.  

Na strechu budeme potrebovat sladké sušienky SMART BREAK, ktoré rozložíme pred seba na alobal, pohľadovou stranou nadol, dlhšou stranou k sebe, a to v troch radoch. Tak nám vzniknú 3 rady po 6 sušienkách, kde stredná rada bude základná a bočná rada bude tvoriť strany strechy.

Na strednú radu nanesieme polovicu krému. Na vzniknutú vrstvu položíme celý banán alebo iné ovocie (celé jahody, maliny, čučoriedky a pod.). Ovocie potom zakryjeme zvyšným proteínovým krémom.

Strechu zaklopíme tak, že ľavú ruku podložíme pod alobal, na ktorom leží ľavá nezakrytá strana sušienok a to isté urobíme s pravou stranou. Nad strechou alobal utiahneme rolovaním a necháme do druhého dňa odležať. Po rozbalení krájame, čím vzniknú pekné proteinové trojuholníčky naplnené ovocím.

TIP: Na nanášanie krému je možné využiť igelitový sáčok s ustrihnutým rohom.

TIP na výrobu domáceho vanilkového cukru: Na 1 kg domáceho vanilkového cukru potrebujeme aspoň 4 priemerné veľké vanilkové struky. Tie rozrežeme, vložíme do uzatvárateľnej nádoby s objemom cca. 1 liter a dosypeme trstinovým cukrom. Pokiaľ v kuchyni využívame vanilkové struky, po vyškriabaní dužiny použitý struk nevyhadzujeme, ale pridáme ho do nádoby s trstinovým cukrom. Obsahuje totiž arómu, ktorá vanilkový cukor eště viac vylepší. Nielen, že máme kvalitný domácí vanilkový cukor, ale 1 porcia (20 g) nás vyjde na necelých 10 centov.

Suroviny

STRECHA
9 balíčkov sladkých sušienok (18 ks) SMART BREAK
KRÉM
250 g polotučného tvarohu (1 krabička)
200 g kyslej smotany (1 kelímok)
20 g domáceho vanilkového cukru (alebo trstinového cukru alebo 1 PL medu)
kôra z polovice citróna
50 g 4H COMPLEX PROTEIN (2 odmerky vanilky alebo kakaa)
jahody, banán alebo iné ovocie

8 porcií | doba prípravy 10 minút | 1015 kJ / 243 kcal
Tuky
12,0 g
Sacharidy
20,0 g
Bielkoviny
13,0 g
Vláknina
5,0 g

Vhodné precelúrodinu, vegetariánov a deti, zdroj bielkovín, nízkyglykemický index

Ďalšie zaujímavé recepty

6
porcií
150
minút
obtiažnosť
1785 kJ / porcia
10
porcií
40
minút
1119 kJ / porcia
1
porcia
30
minút
obtiažnosť
1369 kJ / porcia
1
porcia
35
minút
obtiažnosť
1483 kJ / porcia
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment