Ing. Veronika Spišiaková

Príbeh

Jedlo nás sprevádza celým životom - každý deň. Naše zdravie veľmi úzko súvisí s tým, čo máme denne na tanieri. A práve to ma najviac fascinovalo, keď som sa pred 12 rokmi rozhodovala pre štúdium výživy.
Dnes mojich klientov učím, ako nehladovať, ale vyskladať si správny jedálniček bez diét. A keďže každý z nás je originál, prispôsobujem tomu aj jedálničky.

Čo ma v práci najviac motivuje?
Sú to príbehy ľudí, ktorí chcú a potrebujú zmeniť svoj život a ktorým aj ja dokážem pomôcť. Či už sú to lepšie krvné výsledky, schudnuté kilogramy, alebo zmena šatníka - byť súčasťou tejto premeny je pre mňa osobne tým najväčším zadosťučinením a odmenou.

Vo Svete Zdravia oceňujem najmä systém pravidelných školení a dovzdelávania. Vďaka novým poznatkom z výživy viem byť ešte viac nápomocná.

Táto práca pre mňa nie je iba zamestnaním, ale skutočným povolaním.

Vzdelanie

  • Slovenská Poľnohospodárska Univerzita Nitra
  • Odbor: Výživa ľudí
  • Sunkins - Metabolický syndróm
  • Sunkins - Gastroenterológia
  • Sunkins - Endokrinológia

Ing. Veronika Spišiaková

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Poprad
Objednat se na pobočku
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment