Mgr. Martina Kaloková

Príbeh

Moja práca vo Svete zdravia začala viac-menej osudovo. Bola to príležitosť, ktorá prišla po dlhom čase hľadania práce a vlastne aj seba samej a ako som sa neskôr dozvedela, aj druhá strana vnímala môj príchod ako pomoc prišlú „z neba“.

Vo Svete zdravia som bola sprvoti asistentkou, za čo som s odstupom času veľmi vďačná, keďže som  mala možnosť dopodrobna spoznať, ako sa veci majú a fungujú, prípadne nefungujú. Zoznámila som sa s prácou s ľuďmi v pravom zmysle slova. A taktiež so spôsobom našej práce, poctivej roboty, ktorá prináša viditeľné výsledky.

Zdravý spôsob života vrátane zdravého stravovania ma zaujímal od pubertálnych čias. Sama na svojej koži som mala možnosť pocítiť, čo to znamená mať nadváhu, resp. necítiť sa dobre vo svojom tele.  A keďže celé naše ľudské fungovanie je vlastne o pocite, som veľmi rada, že momentálne, už ako špecialistka, mám možnosť meniť pocity ľudí zo seba samých k lepšiemu.

Začiatkom roka 2015 vyvstala v našej spoločnosti potreba mať na pozícii špecialistu nového človeka a osobnostne som cítila, že by som sa na túto pozíciu hodila.

Nasledovala tvrdá práca na dopĺňaní si vzdelania (Osvedčenie o rekvalifikácii v programe Poradca pre výživu; Welko, Inštitút zdravého života), ktorá v kombinácii s mojím snažením priniesla ovocie.

Od marca tohto roka s radosťou, ale aj veľkým rešpektom pracujem ako výživový špecialista v spoločnosti Svet zdravia, ktorá doslova a do písmena mení ľudí k lepšiemu.

Vzdelanie

  • 2015/Osvedčenie o rekvalifikácii v odbore Poradca pre výživu; Welko – Inštitút zdravého života
  • 2015/Certifikovany kurz Sveta zdravia Stres a chudnutie MUDr. Ondřej Nývlt
  • 2015/Certifikovaný kurz Sveta Zdravia Chudnutie a spaľovače MUDr. Ondřej Nývlt
  • 2 015/Certifikovaný kurz Sveta zdravia/ Metabolický syndróm, MUDr. Onřej Nývlt
  • 2 015/Certifikovaný kurz Sveta zdravia/ Biochémia, MUDr. Ondřej Nývlt
  • 2 015/Certifikovaný kurz Sveta zdravia/ Typológia zákazníka MUDr. Onřej Nývlt
  • 2016/Certifikovaný kurz Sveta zdravia - Detoxikácia organizmu MUDr. Ondřej Nývlt

Mgr. Martina Kaloková

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Prešov
Objednat se na pobočku
kalokova@nutriadapt.sk
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment