--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY<---

Ľubica Majerová

Príbeh

Nikdy nie ste pristarí nato, aby ste si vytýčili ďalší cieľ alebo snívali nový sen.

 

Naše zdravie  je to najdôležitejšie čo máme, od toho závisí aká bude kvalita nášho života a či budeme šťastní. Preto by sme sa mali snažiť o to aby sme ho mali stále v dobrej kondícií. Po strednej škole ma výživa človeka začala ešte viac zaujímať, nakoľko šport a pohyb boli mojím koníčkom a zdravá výživa k tomu samozrejme patrí. Chcela som sa dozvedieť čo najviac odborných informácií a preto som sa rozhodla vzdelávať sa v tejto oblasti a radiť tak profesionálne nie len svojim blízkym ale aj iným ľuďom. Akadémia  Sveta zdravia mi dáva možnosti ďalšieho vzdelávania, čo veľmi oceňujem no hlavne samotná prax a práca s klientom ma posúvajú vpred a keď môžem niekomu zlepšiť kvalitu života, tak to rada urobím. Len vtedy keď budeme zdraví  a vitálny, môžeme robiť to, čo na nás baví a neobmedzovať sa.

Vzdelanie

  • Certifikovaný poradca pre výživu a suplementáciu – ATAC spol. s r. o.
  • Certifikovaný poradca Sveta zdravia
  • Akadémia Svet zdravia

Ľubica Majerová

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Trnava
Rezervovať termín
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 9,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment