Aktuálne informácie k fungovaniu našich pobočiek nájdete tu.

Ing. Lenka Líšková

Príbeh

Motto: "Kto dáva našim perám úsmev, dáva nášmu srdcu život... S úsmevom viac dosiahneš."


Prečo som sa rozhodla pracovať pre Svet zdravia?
Od detstva som rada pomáhala iným ľuďom a v tom pokračujem i naďalej. Niet nad ten pocit, keď niekomu môžete zlepšiť zdravie, náladu, zvýšiť jeho sebavedomie a vidíte ako sa každým dňom mení na človeka, ktorý má zrazu viac energie a sily. Na strednej škole ma začala viac zaujímať zdravá výživa a preto som sa rozhodla vyštudovať daný odbor. Nakoľko sa vraví, že celý život sa učíme, praxou sa mi každým dňom darí získavať nové poznatky a zvyšovať kvalitu mojej práce. Verím, že sa mi bude i naďalej dariť pomáhať zhadzovať nadbytočné kilogramy, podporovať osvetu a skvalitňovať ľuďom život.

Vzdelanie

  • Slovenská poľnohospodárska univerzita, odbor Výživa ľudí
  • DiS. - diplomovaný špecialista
  • certifikovaný poradca Sveta zdravia
  • školenie NutriAcademy - Odkyslenie organizmu - zásadotvorná regenerácia
  • Akadémia Svet zdravia

Ing. Lenka Líšková

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Nitra
Objednat se na pobočku
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment