Sledujte nás aj na Facebooku.

Mgr. Jana Kuníková

Príbeh

"Tí, ktorí si myslia, že nemajú čas na zdravú výživu, si budú skôr, či neskôr musieť nájsť čas na
chorobu." Edward Stanley

Výživa – sprevádza človeka od narodenia až po smrť, no napriek tomu jej skoro nikto neprikladá veľký význam. Nezamýšľame sa nad tým, či má pre naše telo nejaký pozitívny vplyv, ale častokrát nám stačí, že ukojíme svoje chuťové bunky. Vidíme obézneho a povieme si, že ten je ešte tučnejší
ako ja. Mám čas. Zrazu hmotnosť ukáže trojciferné číslo a všetko chceme v sekunde napraviť. Moje prvé stretnutie s významom výživy bolo, keď som zistila, že máme v  rodine diabetika. Dozvedela som sa, že s výživou sa dá prakticky všetko ovplyvniť. To ako vyzeráme, či sme zdraví a spokojní, dobre sa cítime, alebo prečo máme veľa zdravotných problémov. Všetko záleží od nás. Je to o stanovení životných priorít. Nikdy nie je neskoro na zmenu. Ani v detskom veku, keď sú už prvé príznaky obezity, ani dospelosti , ani v starobe. Treba sa len správne rozhodnúť. Zastaviť sa pri správnych dverách a zaklopať. Pretože zbabelec je ten, kto sa pri dverách len pristaví, ale nezaklope. Moje vzdelanie ma pre tento druh práce predurčilo. V oblasti výživy a stravovania sa pohybujem celý svoj pracovný život ( cca 20 rokov ). Klienti sú v dobrých rukách, pretože sme spolu dokázali schudnúť ZDRAVO viac ako 1000 kg ( 1 tona ) ! Viem klienta pochváliť a naštartovať, ale takisto sa nebojím pomenovať veci tak, ako sa majú, ak výsledky nie sú dobré a ohrozujú už veľakrát život klienta. Meníme jeho život v pozitívnom smere, pomocou základu – racionálnej (rozumnej) výživy. 
AKO BUDE VYZERAŤ VÁŠ JEDÁLNIČEK?
Pestro, sviežo,  farebne, veselo, bude voňať a bude chutiť. Skladá sa vždy z troch hlavných jedál: raňajky, obed, večera, ku ktorým ak je to nevyhnutné, môžete pridať desiatu a olovrant. Počúvajte svoje telo, to Vám napovie najlepšie. Kto sa o seba pravidelne stará, dobre vyzerá. Kto dobre vyzerá, dobre sa cíti. Kto sa dobre cíti, nemá zbytočné depresie. Cesta je rozmýšľať... nad každým jedlom, ktoré vložíte do úst. Cieľ je byť vďaka kvalitnému "palivu" zdravý, štíhly, spokojný a žiť život v jeho najvyššej kvalite. Pretože výživa je naša kráľovná, pohyb je náš kráľ, ak ich spojíte dokopy, máte hotové kráľovstvo... Zamyslite sa prosím.....
Vaša výživová špecialistka - Mgr. Jana Kuníková

Vzdelanie

 • Dosiahnuté vzdelanie: vysokoškolské II. Stupňa
 • Štátne skúšky:
 •  Liečebná výživa
 •  Všeobecná výživa
 •  Dietetika (kompletný diétny a liečebný systém v SR)
 •  Potravinárska chémia
 •  Epidemiológia
 •  Prevencia zdravia
 •  Hygiena
 •  Pracovné lekárstvo
 •  Manažment v zdravotníctve
 •  Certifikát so záverečnými skúškami – Výživový špecialista Svět zdraví (Praha)
 •  Gastroenterológia – certifikát so záverečnými skúškami Svět zdraví (Praha)
 •  Metabolický syndróm – certifikát so záverečnými skúškami Svět zdraví (Praha)
 •  Neustále povinné vzdelávanie v rámci vykonávanej praxe, ukončené skúškami z rôznych
 • zdravotných oblastí
 •  Súčasnosť 2019 – prebiehajúce štúdium na vysokej škole – Katedra ošetrovateľstva –
 • ukončený 4 semester, pokračovanie r. 2019 – 2020 – ukončenie štátnou záverečnou
 • skúškou.
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom za 7,90€.
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment