Bc. Ivana Drabiščáková

Príbeh

Od mala som sa venovala tancu. Ako 17 ročná som začala trénovať deti tanec, konkrétne Hip-Hop . Pod mojím vedením som mala vyše 70 detí. Šport a pohyb je moja droga ako pre niekoho alkohol alebo cigarety. Popri tom som chodievala do fitnes centra, pravidelne som cvičila a vyskúšala som aj malý maratón v Košiciach. S tancom som musela prestať kvôli externému štúdiu na vysokej škole a  práci v biochemickom laboratóriu. Napriek tomu, že som bola neustále v pohybe, celý život som bojovala s váhou, ktorá mi skákala hore-dole. Neskôr som zistila, že práve strava je veľmi dôležitá. Skúšala som rôzne diéty, rôzne tabletky na chudnutie,  ale stále sa dostavil jojo efekt. Svojimi nekonečnými diétami som si privodila aj veľké bolesti brucha, zle trávenie, nadúvanie a laktózovú intoleranciu. Vtedy som si povedala: „A dosť!“ a začala som sa strave venovať. Natoľko sa mi táto oblasť zapáčila, že som sa rozhodla na základe svojich skúseností a vzdelania pomáhať iným ľudom a meniť ich životy. Práve v Nutriadapte sa mi začala cesta výživového poradcu.  Ten pocit, že pomôžete niekomu, zmeníte mu život k lepšiemu, upravíte jeho zdravotný stav, je neskutočný. Som šťastná, že mám takú prácu. Prácu ktorá ma baví, napĺňa a  najdôležitejšie je, že ju robím od srdca.

Vzdelanie

  • Welko - poradca pre výživu,

Bc. Ivana Drabiščáková

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Prešov
Objednat se na pobočku
drabiscakova@nutriadapt.sk
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment