Gabriela Karhútová

Príbeh

Moja cesta spojená so zdravým životným štýlom začala, keď ma začali trápiť čoraz častejšie zdravotné problémy. Od 15tich rokov som začala s diétami, ktoré vždy po čase skončili kilami navyše. Čo bolo najhoršie, po čase moje telo prestalo na obmedzovanie sa reagovať a priberala som naďalej. Keď mi už ručička na váhe začala ukazovať číslo 85, prišli problémy s chrbticou, ktoré boli čoraz intenzívnejšie. Keď mi naposledy chrbtica vypovedala službu, povedala som si „A DOSŤ!“ Z rôznych článkov o tom, ako sa stravovať na internete som ale bola zmätená. Tak som sa rozhodla, že sa musím o výžive dozvedieť niečo viac z overených zdrojov. Začala som navštevovať Inštitút zdravého života – Welko. Každá prednáška bola veľmi zaujímavá a poučná natoľko, že som sa tento inštitút rozhodla navštíviť opäť. Vedieť o racionálnom stravovaní viac ma zaujalo natoľko, že som tým začala žiť.

Podarilo sa mi schudnúť 25kg práve zmenou jedálnička a zdravým pohybom. A tento odkaz chcem posúvať ďalej k ľuďom trpiacim obezitou a ochoreniami s tým spojenými.

Vo výžive som sa našla. Je to smer, ktorý si získal moje srdce aj dušu.

Vďaka Svetu zdravia a jeho filozofii moja práca nie je prácou, ale aj koníčkom.

Príroda je najsilnejší liečiteľ.

Vzdelanie

  • Welko - poradca pre výživu
  • Welko - výživa detí, stravovanie v školskom veku
  • Welko - výživa tehotných a dojčiacich žien
  • Nutris - špecialista na výživu pri ohrození nadorovým ochorením
  • Welko - športová výživa
  • Sunkins - imunita, alergie a intolerancie

Gabriela Karhútová

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Poprad
Objednat se na pobočku
karhutova@nutriadapt.sk
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Rovnako ako je normálne starať sa o svoje zdravie a chodiť na pravidelné preventívne prehliadky k lekárovi.

Je prirodzené si udržiavať zdravú hmotnosť. Ak je vysoká, výrazne nám zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi po schodoch, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám spracovaná gramážová kuchárka v osobnom výživovom pláne, kde možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií, a to v rozmedzí 2-6 jedál denne. Osobný výživový plán rešpektuje aj vaše chuťové preferencie. Potraviny, ktoré vám nechutia, sa automaticky do osobného výživového plánu nezaradia.

Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Dostavíte sa na 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku na prístroji certifikovanom pre použitie v zdravotníctve. Dozviete sa okrem iného, koľko percent svalov a tukov máte v tele, na koľko rokov sa vaše telo cíti a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom len za 7,90 €
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí zdarma.

Rezervačný formulár

Ringsegment