--->Staňte sa franchizantom najpokrokovejšieho výživového systému 21. storočia JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ KÚPY ZABEHNUTEJ KLINIKY alebo novej licencie<---

Mgr. Beata Krišková

Príbeh

Mám pre Vás ponuku:

Kúpim Vám auto. Najparádnejšie, najdrahšie, najväčšie, luxusne......

Čo vy na to? Už vidím ten úsmev na tvári. Hlavou Vám prebleskujú tie najdrahšie značky. Mercedes? Audi? BMW? Ferrari? Lamborghiny? Bentley ? Nech sa páči, úplne zadarmo.

Má to však háčik. Máte nárok len na jedno jedine auto na celý Váš život. Hmm? Beriete? A teraz porozmýšľajte, ako sa o to auto budete starať

Hovoríte si ...“žiadny problém“....super palivo, najlepší olej, pravidelný servis, ručná umyvárka aby sa náhodou nepoškrabal lak. Budem si ho šetriť. Budem sa starať najlepšie ako viem.

Je to logické, . Musí Vám predsa vydržať celý život. Iné mať nebudete.

A teraz sa pozrite na seba a svoje telo.....dokonalý bio stroj......to najcennejšie čo máte....jediné Ferrari, Bentley, BMW na celý život.

 A teraz porozmýšľajte............ Ako sa staráte o svoje telo? Akú pozornosť mu dávate, aby vydržalo zdravé a silne čo najdlhšie. Aké palivo, čiže jedlo mu doprajete? Hmm??

Zistili ste nebodaj, že autu, čiže kusu plechu, by ste venovali viac pozornosti, starostlivosti, peňazí .....ako tomu najvzácnejšiemu čo máte, teda svojmu telu?

Bohužiaľ, nie ste jediný. Zdravie považujeme za samozrejmosť, až do chvíle, keď ho strácame. Naše telo má úžasnú schopnosť fungovať perfektne a uzdravovať sa za podmienky, že mu venujeme pozornosť, staráme sa o neho a  čo je najdôležitejšie, dávame mu správne jedlo.

Slávne výroky „Nech jedlo Ti je liekom“ alebo „Si to čo ješ“ sú 100 percentne pravdivé.

Takže moji milí, Vaše telo a zdravie sú o mnoho cennejšie ako auto....máme len jedno na celý život, tak mu doprajme len to najlepšie.

Nech jedlo je Vám výživou a zároveň liekom.

S láskou k jedlu. S láskou k sebe

Vzdelanie

  • Výžive a zdraviu sa venujem celý život.
  • Nutriadapt, Diabetes mellitus a prediabetes
  • Nutriadapt, Lymfatický systém a obezita
  • Škola ajurvédy, ajurvédsky terapeut
  • Škola ajurvédy, ajurvédsky výživový poradca
  • Prírodovedecká fakulta UK, odbor biológia
  • Stredná Zdravotnícka škola, odbor všeobecná sestra

Mgr. Beata Krišková

Špecialistka

Pracujem na pobočke
NUTRIADAPT Nitra
Rezervovať termín
Ringsegment Ringsegment

Weight management
je riešením pre každého

Výživový plán na úpravu hmotnosti

Potrebujete zhodiť pár kíl alebo 15 kíl? Pripravíme vám taký plán, ktorý vám sadne do vašich predstáv.

Viac
Výživový plán pre športovcov

Máte radi šport? Alebo naopak, ste v pohybe limitovaní? Nebaví vás jedálniček od vášho trénera?

Viac
Výživový plán pre deti

Náš tím profesionálnych výživových poradcov je pripravený pomôcť každému rodičovi, ktorému nie je zdravie jeho dieťaťa ľahostajné. Máme pre vás pripravené špeciálne programy, ktoré u detí úspešne riešia obezitu, nadváhu, prípadne aj podvýživu.

Viac
Výživový plán pre seniorov

Seniori vyžadujú diametrálne odlišný prístup k chudnutiu ako aktívny tridsiatnik. Z našich skúseností sa veľkej skupine klientov po úprave hmotnosti uľavilo od zdravotných ťažkostí a znížilo sa množstvo potrebných liekov.

Viac
Výživový plán pre večné diétarky

Celý deň nejete a večer skončíte vo fastfoode? Naše riešenie počíta s rôznymi životnými situáciami tak, aby bolo maximálne použiteľné a bez jo-jo efektu.

Viac
Výživový plán pre diabetikov a alergikov

Neprispôsobujte sa! My sa prispôsobíme vám. Máte alergiu alebo intoleranciu na nejakú potravinu, prípadne diabetes alebo vysoký tla? Nevadí, naša gramážová kuchárka sa vám prispôsobí a nikto vás ju nebude nútiť jesť.

Viac
Logo

Prečo NUTRIADAPT?

Zdravotná dokumentácia

Pretože je normálne starať sa o seba a o svoje zdravie.

Nahváha a obezita výrazne zhoršuje kvalitu života. Od zadýchavania sa pri chôdzi, estetického hľadiska, zhoršenia civilizačných chorôb, ako je okrem iného cukrovka alebo vysoký cholesterol, až po kratšiu dobu života. Je správne sa o svoje telo v rôznych etapách života starať tak, aby ste dokázali naplniť váš cieľ a mať tak "RADOSŤ ZO SEBA". A my vám s tým radi pomôžeme.

Stetoskop

Pretože u nás nájdete iba vysoko kvalifikovaných odborníkov na úpravu hmotnosti.

Všetci naši zamestnanci musia prejsť veľmi intenzívnym vzdelávacím procesom zakončeným odbornou skúškou. Zamestnanci sa musia neustále vzdelávať, preto navyše u nás tiež nájdete špecialistu na chudnutie detí, športovú výživu, apod.

Mikroskop

Pretože náš výživový systém NUTRIADAPT je výsledkom nespočetného množstva overených klinických štúdií.

Opiera sa o fakty, nie o domnienky alebo nepodložené štúdie. Bude vám na mieru spracovaná gramážová kuchárka a osobný výživový plán, v ktorom možno upravovať energetickú hodnotu aj početnosť porcií. Osobný výživový plán rešpektuje vaše chuťové preferencie a pomôže vám rýchlejšie dosiahnuť cieľovú hmotnosť.


Je to jednoduchšie,
než si myslíte

Fill form

Vyplníte rezervačný formulár, naša asistentka sa s vami do dvoch pracovných dní spojí a dohodnete si termín nezáväznej konzultácie.

Zdravotná prehliadka

Absolvujete 30 - 45 minútovú konzultáciu, kde vám vykonáme základnú diagnostiku Vášho tela. Počas konzultácie sa dozviete, ako zostať nielen zdraví, ale tiež ako získať viac energie, cítiť sa dobre a dostať sa na svoju ideálnu hmotnosť a mnoho ďalších informácií.

Konzultácia

Pohovoríte si s našim výživovým špecialistom, preberiete vaše ciele, vysvetlíme vám ako sa s nami dostanete na ideálnu hmotnosť a čo je potrebné urobiť, aby ste si ju udržali. A to natrvalo.

Fill form

Poďte do toho s nami a chudnite tak, aby ste nielen skvele vyzerali, ale hlavne sa skvele cítili.

Garancia

Až 1,5 kg / týždeň

Pri dodržaní výživových
zásad našich špecialistov
Objednajte sa ešte dnes
na konzultáciu s výživovým špecialistom
a navyše dostanete inšpiratívny
jedálniček chutných večerí

Rezervačný formulár

Ringsegment